Formy dostawy i płatności

Zasady wysyłki zamówionego towaru

Dostawy są realizowane do 4 dni roboczych, od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem lub Pocztą Polską.
Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

  • Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
  • Standardowo paczka zaklejona jest firmową taśmą z naszym logo.
  • Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.
Kurier GLS - koszty i czas wysyłki zamówienia
partnerzy_logistyczni.jpg
Wysyłka kurierska GLS Płatność online - Przelewy 24.pl
Koszt dostawy:od 17,40zł
Czas realizacji:do 4 dni roboczych
Wysyłka kurierska GLS Pobranie
Koszt dostawy:od 17,40zł
Czas realizacji:do 4 dni roboczych
Wysyłka kurierska GLS Przedpłata na konto
Koszt dostawy:od 17,40zł
Czas realizacji:do 4 dni roboczych
Wysyłka kurierska GLS Zamówienie powyżej 80zł
Koszt dostawy:Wysyłka gratis!
Czas realizacji:do 4 dni roboczych

Płatność elektroniczna (płatność z góry)

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA jak i MASTER CARD. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.


Przedpłata na konto (płatność z góry)

Płatność realizowana na wskazane w zamówieniu konto - Klient po złożeniu zamówienia i wyborze tej formy wysyłki otrzymuje e-maila z wszystkimi danymi potrzebnymi do wykonania przelewu. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu wpłaty na wskazanym koncie.


Numer konta bankowego:

PKO BP SA: 69 1020 5297 0000 1302 0240 6023


Płatność gotówką przy odbiorze u kuriera i w naszej firmie

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub zapłacisz gotówką w naszej firmie, przy osobistym odbiorze towaru przez Ciebie.